La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1767 Culés

10

Z kroniki reprezentacji 'biało-czerwonych":
50 lat temu reprezentacja Polski w piłce nożnej przegrała w meczu towarzyskim z Argentyną 1:2. Bramkę dla "biało-czerwonych" zdobył Kazimierz Kmiecik, a swój pierwszy mecz w kadrze rozegrał Zbigniew Boniek


25 lat temu reprezentacja Polski w piłce nożnej pokonała w wyjazdowym meczu eliminacji do MŚ reprezentację Norwegii 3:2, a bramki dla "biało-czerwonych" zdobywali Emmanuel Olisadebe (dwa gole) i Bartosz Karwan

@Arkon @arsenallondyn0 @Muszynianka @wlodek54 @kamyk_23 @aldewir @Klaudiaa8 @Konradowskyy @Safrani @Gary oraz inne osoby zainteresowane

1

@kubix05 Dzisiaj Boniek walczy z Najmanem..

1

@kubix05 25 lat temu a wygląda trochę jak z lat 80. To samo jak na C+ pokazują kronikę ekstraklasy z tamtego okresu... aż trudno uwierzyć jak to wtedy wyglądało.

1

@FcPortoFan1999 jutro mają walczyć

1

@kubix05 Dzisiaj w sumie była konfa.

1

@FcPortoFan1999 teraz zauważyłem, że jutro Zibi z Borasem jeszcze będą przechadzać się po moim mieście


« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?