La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1258 Culés

1

Śmieją się z Bundesligi, ale w La Lidze też tylko Barca, Real i długo, długo nic. Do trzeciego Villarrealu mamy przewagę 13 punktów, Real może mieć 12, jeśli wygra.

1

@kanver_ No przecież nikt nie neguje faktu, ze La Liga obecnie jest na gównianym poziomie

0

@kanver_ la liga jes slabiutka, wydrenowana z ciekawych pilkarzy

Jest Barca, Real i Atleti (choc tam ta gra jest slaba zazwyczaj w tym sezonie to nazwiska maja i najlepszym potrafia zagrozic)

0

@mekston @kanver_ Przy Bindeslidze to dalej lepsza liga z większymi Nazwiskami. W Bundes masz tylko Bayern. Bo z takiego BVB to nikt by się do składu 3 z Hiszpanii nie załapał.

0

@PatrykBarca tylko reszta ligi lepiej wyglada

Plus Z BVB w Atleti moglbys paru zmiescic

0

@PatrykBarca
Bzdura, jak często oglądasz Bundeslige? To, że Bayern jest mocarny nie podlega dyskusji, natomiast BVB,Franfurt, Leverkusen czy Lipsk to bardzo mocne zespoły, a co do piłkarzy BVB rzucę na szybko takie nazwiska jak Guirassy, Schlotterbeck. Każdy z nich mógłby grać w podstawie Barcelony,Realu czy Atletico. Kobel jest typowany na następcę Courtois.

0

@19Riki20 @mekston Mogli by , ale by nie musieli. Te Frankfurty czy Leverkuseny to skald mają niczym Betis czy Villareal.

0

@PatrykBarca mimo wszystko Leverkuseny czy nawet Frankfurt wypadl lepiej od Villarreal w LM

Villarreal beznadziejna lm

Personalnie i jednak pod wzgledem wartosci wyglada to lepiej u Niemców

Jak sie cofnac 10 czy 15 lat temu to masz la lige w zupelnie innym miejscu.

Ja nie mowie ze ekipy z Niemiec to ochy i achy ale szczerze na teraz wygladaja mniej ogórkowo niz te z la liga

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: