La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1205 Culés

7

Pięknie, gratulacje dla Bodo za walke, wytrwałość i za całokształt. W pełni zasłużyli na 1/8 Ligi Mistrzów a to może nie być wcale koniec. Niech piekny sen kopciuszka trwa w najlepsze! Swoją drogą jestem bardzo ciekaw występu reprezentacji Norwegii na tegorocznym Mundialu? Czy oni poradzą sobie z tymi "piekielnymi" warunkami atmosferycznymi, jakie bedą wówczas panować na północnej półkuli?

3

@FCBparasiempre Z grupy mundialowej wyjść powinni bez problemu.Typuję że zatrzymają się na 1/8 finału.

1

@FcPortoFan1999 No ja ogólnie typuje ich jako czarnego konia mundialu. Pytanie tylko na ile będzie im doskwierał ten upał i wilgotność? Bo jeśli wogóle nie będzie doskwierał to typuje co najmniej ćwierćfinał...!

2

@FCBparasiempre To raczej nie będzie taki klasyczny czarny koń bo w większości są tak typowani jako ten konik.Oby tylko nie zakończyli jak Turcja na Euro 2021.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?