La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 671 Culés

0

Generalnie nie biłbym tak alarm jak niektórzy użytkownicy tutaj, którzy wieszczą dramaty albo porównują ten zespół do Barcy Xaviego.

To co obecnie proponujemy wymaga usprawnienia, ale pragnę zauważyć, że nie ma w tym sezonie zespołów bez kłopotów. Flick już udowodnił, że potrafi odmienić sytuację drużyny. I tak uważam, że wyniki, które osiągaliśmy były ponad stan, przede wszystkim biorąc pod uwagę kontuzje kluczowych zawodników i brak zastępców o podobnym profilu.

Teraz drużyny znalazły na nas sposób, i okej, trzeba cos zmienić w modelu gry, przede wszystkim w grze obronnej jako cały zespół.

W piłce wszystko się zmienia bardzo szybko, w życiu bym nie pomyślał po udanym styczniu i początku lutego, że Atletico nas tak zleje.
Ale na tej samej zasadzie potrzebujemy jednego dobrego meczu, żeby znowu złapać rytm i jeszcze coś w tym sezonie udowodnić.

Herr Hansi to ogarnie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?