- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 637 Culés
Gorące dyskusje
QQL5
2
No i część SAFE pójdzie na rzecz Ukrainy.Powie mi ktoś dlaczego mamy spłacać kredyt za... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
TR3YWAY
2
Kumpel lat 30, ogarnięty, dobrze wyglądający, a jego największym marzeniem jest związek z... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Bombelek951
1
@juro14 jak tam twój drewniakowski? Mówiłeś, że będą się zabijać o gościa i jeszcze... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 637 Culés
3
i to cenzurowanie słowa praca xDD kocham te płatki śniegu
0
@draxidox opis wyborcy lewicy w 2 zdaniach ;)
7
@draxidox pomijając te cenzurę to ma rację. 8 godzin śpimy, 8/10 pracujemy a potem jemy żeby mieć siłę do pracy, w której zarabiamy żeby mieć na jedzenie xd
oczywiście można mówić TO TWOJA DECYZJA ZE JESTEŚ NA ETACIE!!!! ale no, takich ludzi sukcesu którzy żyją w domach za kilka milionów jak chcą i za ile chcą jest garstka.
2
@Czyhrynski żyjemy w najlepszym możliwym czasie w historii, nie ma innej możliwości jak praca
1
@draxidox Sama prawda, chociaż bolesna :/
1
@Czyhrynski Ja tam chcę mieszkanie 40m2 i święty spokój, nie dom za miliony xd
1
@lithotripter ja tam bym mógł mieć i 20m2 byle być totalnie wolnym i nie musieć tyrać do końca życia :p
0
@draxidox bardzo musi nienawidzić swojej pracy
0
@KRISU77 Ja lubię swoją, ale gdybym mógł wybrać minimalną za nic, nawet bym się nie zastanawiał
1
@Czyhrynski Zawsze mogłeś urodzić się parę tysięcy lat temu i zastawiać się czy przeżyjesz zimę, polować na zwierzynę i ewentualnie umrzeć od sraczki/grypy. Lepszych czasów do życia nie było, bo właściwie w którymkolwiek momencie byś się nie urodził to miał byś za swojego życia wojnę w swoim miejscu zamieszkania.
0
@draxidox Dostrzegam u Ciebie dużą wybiórczość w krytykanctwie, w sumie nieźle podsumowałeś siebie z innego zakresu, co samo w sobie powoduje śmieszność.
Podstawmy za słowo "praca" "dzieci" - Sama wizja tego że jutro tam wracam (w domyśle do domu i dzieci) i marnuję X godzin mojego życie tylko po to żeby mieć co wsadzić do garnka i za co opłacić czynsz na emeryturze sprawia, że mnie skręca.
Ale nie, za panicza inni mają pracować na dzieci, które uratują Ci przyszłość.
Jeśli tak, to może niech płatki śniegu, żyją na utrzymaniu rodziców.
I Ty i płatki śniegu myślicie w trybie pasożytniczym społecznie, choć oni z obrzydzeniem, ale pracują. Choć pewnie wielu dołączy też do antydziecięcej kampanii.
Ale wiadomo jakie masz wyparcie rzeczywistości, samopoczucie bezrefleksyjnie się zgadza.
1
@Comentateiro
Ty się niedługo zesrasz jak nie będziesz mógł wszędzie wyjechać z dziećmi xD
0
@heniusss
Lepszych czasów nie było i nikt nie wynazł nic lepszego niż obecny standard czyli praca.
0
@draxidox Młodzież nie dojrzała do roboty, dorośli nie dojrzali do posiadania dzieci.
1 do 1, brak dojrzałości na danym etapie życia. Pal licho Ciebie, ale poraża tu dwulicowość w ocenie.
PS. co tu moi fani mają z tym sraniem na LR? Wy tylko o odchodach - jakis fetysz?
0
@draxidox Praca była zawsze, kiedyś musiałeś iść polowanie, pracować w polu żeby mieć co jeść, czy rąbać drzewo na zimę a Twoją nagrodą było to że miałeś ciepło, byłeś najedzony itd.
0
@draxidox Najlepszy możliwy czas to był okres 15-letni gdzieś między 1995 rokiem, a 2010. Teraz jest gorzej i bedzie jeszcze gorzej, bo chociaż rozwija się medycyna, postęp technologiczny, tak jednak w parze z tym idzie ogłupianie społeczeństwa wspomnianą technologią i inwigilacja jednostek.