La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1655 Culés

2

Komentatorzy Eurosportu: "to za mało na finał olimpijski, tu jest wyższy poziom, proste triki"
1 miejsce, 92 punkty.
No i tak to sobie komentują...

2

@BorzyKrzys Nie wiem skąd oni ich wszystkich wytrzasnęli, a najgorsza była ta baba w zjeździe na desce komentująca

0

@BorzyKrzys Komentują to komentują. Przestań płakać cały czas o nich.

0

@Stinger_ Musiałem kliknąć "Pokaż treść" i nie potrzebnie to zrobiłem. Niestety, pamiętliwość to cecha ludzi bardzo małych. Jak widać, niektórych długo boli prosty komentarz sprzed kilku dni i nie warto na nich tracić cennego czasu. A teraz wracaj za ignora i bloka szybciutko.

0

@BorzyKrzys Nie warto tracić cennego czasu, a tymczasem znowu go straciłeś żeby przeczytać i mi odpisać. XD.
Bujać to my, a nie nas.

Wracaj tam pilnować ostatniej wkrętarki bo brat zostawi cię w samych skarpetach, a ty będziesz udawał mocnego w necie, a w świecie... Dopowiedz sobie sam.

0

@Stinger_ Drugi akapit tylko potwierdza, że nie mam do czynienia z człowiekiem do końca sprytnym, skoro wierzy we wszystko co przeczyta w necie. Elooo

0

@BorzyKrzys XD. Haha, blokuje, ignoruje ale odpisuje. Za sprytny to rzeczywiście nie jesteś.

Blokada nie działa czy nie potrafisz jej używać płaczku?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: