La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1479 Culés

1

Jak to w ogóle wygląda? Z ławki jeszcze weszli jeszcze chociażby Oriol i Casado.


16

@JanuszKorwinMikke Jeśli chcesz przekonać ludzi, że Xavi był lepszym trenerem niż Flick, to Ci się to nie uda, bo to po prostu nie jest prawda.

9

@Zoker
Chłop musi trollować, bo proponował, że za Flicka powinien przyjść chociażby Motta xD

0

@Zoker zapytaj kibiców Bayernu to ci coś innego powiedzą.

1

@JanuszKorwinMikke A co kibice Bayernu mogą wiedzieć na temat przygody Xaviego i Flicka w Barcelonie? Może kilka meczów widzieli, ale wątpię, że regularnie śledzili.

0

@NeroTFP1 a co w tym dziwnego? Byłaby to jedna z opcji, chociaż gdyby to ode mnie zależało skierowałbym oczy ku Fabregasowi, Xaviemu czy Lucho, który z końcem sezonu pewnie opuści Paryż.

2

@Zoker
No pewnie też powiedzą, że wolą, żeby Xavi trenował Barcę, bo od Flicka dostali sromotny wpierdziel, a Xaviemu strzelili pięć bramek, nie tracąc żadnej, mimo że ten wyszedł z nastawieniem "jak najmniej przegrać z Bayernem" xD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?