- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1876 Culés
Gorące dyskusje
Laminedependencia
38
Rozczarował mnie Messi tym zachowaniemhttps://x.com/i/status/2078979339190780239
24 odpowiedzi
Arkon
0
Myślicie, że Anglia zasłużyła na finał i zagrałaby zdecydowanie lepiej niż Argentyna? Ja... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
TR3YWAY
2
Ciężko się nie zgodzić z tymi factosami, najbardziej przekonało mnie o Olmo "nie... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1876 Culés
2
Jesli ktoś sie spodziewał, że to bedzie spacerek dla Barcy to sorry, ale jest idiotą. Chłopy naładowane po wywaleniu Realu, dla nich to mecz sezonu. Barca awansuje, ale dla rywali i tak brawa za walke
35
@AmigoBlancos nie no aż tak trudno nie jest, to Wy graliście jak cioty
3
@clyde
Uuu widzę że użyłaś tutaj języka faktów
1
@clyde
Chodzi bardziej o to, że dla Albacete to mecz sezonu. Było wiadomo, że nie bedzie tu 4-0, czy tam 5-0.
1
@clyde autokorekta zmieniła Tobie „jak zawsze” na „cioty”? :ooo
1
@AmigoBlancos dobra do spania, bo Pani Clyde zgasiła światło
0
@AmigoBlancos Idiotą to trzeba być żeby kibicować złodziejom z Madrytu xD
0
@clyde
To, że Real zagrał jak "cioty" nie powoduje z automatu, że Barca dzis miała spacerek z Albacete, ale ok herby się zgadzają, jest git... ;)