- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 794 Culés
Gorące dyskusje
BorzyKrzys
20
Kiedy oni zrozumieją, że ośmieszają na razie siebie, a nie Skolima. "Żyłem w ciągłym lęku,... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
RanDiFCB
1
@AlexDark00 a to tylko oni płacą więcej za prąd? gaz? "ciągłe rosnące koszty wszystkiego?... » Czytaj dalej
166 odpowiedzi
Gosciuu
4
Taka głębsza myśl mnie ostatnio naszła: kiedyś się nie bałem starości. Teraz, choć wciąż... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 794 Culés
15
Białasko, Oddaj wille, ziemię i wszystkie pieniądze Indianom w takim razie
9
@BorzyKrzys akurat ona poza pustym pierdoleniem coś tam robi. Przekazać ponad 10 baniek dolarów na cele charytatywne to nie każdy taki kozak.
2
@escarabajo a tam, to tak jakbym ja dał 1000 zł, co też uczyniłem ;p
1
@Czyhrynski i elegancko:) Wielu ludzi taką kasę jak ona ma, ale nie każdy daje.
2
@escarabajo przecież to było z jakich tam środków uzbieranych specjalnie na jakiś cel, a nie prywatnych pieniędzy
2
@Fog_W_1899 Dokładnie. Chyba ceny biletów podniosła i z tego poszło na te cele.
3
@Fog_W_1899 Chyba z tego, co jej fani dopłacali dodatkowo do biletów na koncerty. Ale mogę się mylić.
1
@Fog_W_1899 no to wyjaśnione:) Tego nie dodali w informacji, którą zasłyszałem w radio:)
0
@BorzyKrzys powiedziała osoba która wystąpiła o zakaz zbliżania dla kogoś kto nielegalnie wszedł do jej posiadłości xD
0
@Fog_W_1899 @Chimera @Barcanajlepszyteam dobra panowie bo tu jednak widzę sprzeczność. Bo to co napisał Fog - "jakich tam środków uzbieranych specjalnie na jakiś cel, a nie prywatnych pieniędzy" w moim mniemaniu różni się od tego co piszecie Wy. Jeśli podniosła ceny (o czym nasze portale nie piszą) to tak czy inaczej, niejako oddała ze swoich. Tak czy nie?
Jeśli podniosła ceny biletów na swoją trasę to pozostawiam do oceny czy to moralne czy nie, ale na innej dyskusji.
0
@escarabajo Według mnie nie. Podniosła ceny biletów, za który zapłacić musieli zwykli ludzie. I z tego oddala pieniądze. Tyle co chciała to zarobiła. To niemoralne moim zdaniem.
0
@Chimera niemoralne, że tak zrobiła, ale poniekąd oddała "swoje" pieniądze. Bo mogła podnieść cenę biletów i zostawić sobie.
Masz gdzieś informacje, że podniosła akurat na tę jedną trasę, z której poszła kasa na ten cel charytatywny?
1
@escarabajo Nie chcę mi się szukać, pamiętam tylko, że cena na ten koncert była wyższa niż na poprzednie. Dalej mnie to nie interesowało.