La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 800 Culés

4

Nie no, co ja pacze:D

Benzema nie dogadał się z Ittihad co do umowy, więc chce zmienić Ittihad na Al Hilal, ale... uwaga... Jak twierdzi bowiem Yağız Sabuncuoğlu, Cristiano Ronaldo sprzeciwia się tej transakcji. Atakujący jest zdania, iż zaszkodziłoby to uczciwej konkurencji.

Czyli podsumujmy Cristiano z klubu A, blokuje transfer zawodnika z klubu B do klubu C, bo "zaszkodziłoby to uczciwej konkurencji". Nie no nie wiem na ile Yağız Sabuncuoğlu kimkolwiek typek jest:D, ma prawdziwe informacje, ale to brzmi jak jakiś żart:D
Do drużyny sprowadzają mu w potężnej formie Mane, sprowadzają mu talizman mistrzostw - Comana, dostaje wschodzącą gwiazdę na pozycji stopera, którym interesowały się potężne europejskie kluby - Simakana z Lipska, dostaje ukształtowanego, ułożonego pana profesora do obrony - naszego Inigo. Dostaje koleżkę z kadry Felixa. W pierwszych dziesięciu kolejkach ładują rywali na dziurę i odnoszą 10 zwycięstw z rzędu, wtedy nikt nie był faworyzowany.

No nie powiem, dosyć zabawnie:)

0

@escarabajo Tylko to nie są drużyny A i B bo te największe mają jednego właściciela i Ronaldo uważa, że niejako dochodzi do ustawienia ligi

0

@escarabajo Teraz masz mniej więcej 3 silne kluby, jak przejdzie benzyna do al kiszka to zdominują ligę i krystyna nawet nie powącha jakiegokolwiek pucharu myszki miki

0

@MessiForeverTheBest Tam chyba kilka drużyn jest pod skrzydłami arabskiego konsorcjum.

0

@MessiForeverTheBest @Rupert_Haubica Wiem, ale wypisałem jakich zawodników ściągnęli do Cristiano. Rozumiem, że w formie Mane, Coman czy Felix to jest za mało i powinien się obawiać transferu niemal 40 latka do rywala, tak?

0

@escarabajo no tak XD bo on tam przyszedł bić rekordy, zdobywać trofea i duża kasę xD
Jak na razie to nic nie zdobył, a kibice mają go dość i chcę żeby odszedł xD

0

@Rupert_Haubica a tego o kibicach nie słyszałem

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: