La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1076 Culés

12

Rozumiem że można krytykować Lewego, ale kiedy mieliśmy Polaka w Barcelonie w tak ważnej roli? On ma 37 lat i nadal pokazuje wartość. Większość jest młodsza od niego o 10 lat i więcej i nie wiedząc żeby ich forma była dużo lepsza niż Lewego. Strzela bramki i niech pokażą mi kogoś z Polski kto zastąpi w statystykach Roberta. Naprawdę niedoceniamy jak wiele on daje. Dziś nawet jego gra na małym kontakcie była dużo lepsza niż Ferrana. Jego fizyczność się dziś przydała. Ferran odbijał się od obrońców. Balde wygląda jakby biegał szybciej niż myśli, Fermin dziś bardzo niedokładny ale wiele chęci. Raphinia sfrustrowany. Generalnie druga połowa dużo lepsza całego zespołu. Obrona jest elektryczna za każdym razem. Gdyby częściej podawali Robertowi to inaczej by to wyglądało. A tak każdy z atakujących chce być gwiazdą i wiele pod tym względem tracimy okazji.

0

@gamache Co ma krytyka Lewego do tego czy mieliśmy wcześniej jakiegoś Polaka w Barcelonie?
Mało mu podają? Problem w tym, ze jak juz dostanie piłkę to zazwyczaj podejmuje zle decyzje albo popełnia błąd techniczny.
Sam Lewy też mógł dzisiaj wystawić Yamalowi, ale wolał naparzać z "półobrotu"

0

@gamache przecież ferran wyleczył dopiero kontuzje a jeśli nie znajdziemy kasy na nową gwiazdę na pozycji 9 to lewy mógłby zostać bo ferran to to taki Eric dobry zmiennik ale zbyt słaby na pierwszy skład

0

@Guillegavira nie znajdziemy kasy, a w pierwszej kolejności obrona aż wyje o wzmocnienia. Trzeba pamiętać tez, ze Rashford i Cancelo są tylko na wypożyczeniu, więc po sezonie trzeba jeszcze kasę na ich wykup albo sprowadzenie innych zawodników na te pozycje. Idealnym rozwiązaniem byłoby pociągnięcie jeszcze przyszły sezon z Ferranem i Robertem, zwłaszcza ze się to sprawdza. Problem tylko czy Lewy będzie skłonny obniżyć znacząco swoje wynagrodzenie w nowej umówie

0

@Guillegavira no powiedzmy, że mamy kasę.
Kogoś byś kupił?

0

@Muhitos wiele osób chce Alvareza ale potrzebujemy kogoś bardziej w stylu lewego kogoś kto się zastawi wygra główkę ale potrafi też rozegrać więc na rynku istnieje tylko jeden taki piłkarz i jest nim Kane z Bayernu

0

@Zaglloba cancelo to opcja na pół roku i wątpię w transfer i wróci fort za rok a rashford jest tu już pół sezonu i nadal nie poprawił swojej gry ale jest przydatnym zmiennikiem

0

@Guillegavira Fort jest kontuzjowany. Jak nie Cancelo i nie Rashford to kogoś innego musimy sprowadzić. Do tego środkowy obrońca i już mamy 3 pilniejsze wzmocnienia niż środkowy napastnik. Chyba ze Lewy nie przedłuży kontraktu to będą 4 pilne wzmocnienia

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?