La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1403 Culés

0

Wszystko zależy, ile nam brakuje do wyjścia z kłopotów finansowych i powrotu do stabilnej zasady 1:1. Bo jeśli taki transfer miałby rozwiązać te problemy na dobre (co być może jest do zrobienia zważywszy na to, że wracamy na Camp Nou i przychody z nowego stadionu będą rosnąć), to warto go rozważyć.

Jeśli jednak ma to tylko dosypać do kupki trochę kasy, ale w praktyce dalej tkwilibyśmy w tym samym kryzysie, to więcej zyskamy z Ferminem na boisku.

0

@PJ777 ja uważam że Fermin to zajebisty piłkarz idealnie pasujący do Barcy i nie należy się go pozbywać, bo kim będziemy grać na ŚPO?

Jeżeli mielibyśmy sprzedać jakiegoś ŚPO to tylko Olmo, choć to nierealne bo nikt nie da za takiego zawodnika 50+ milionów a sam Dani też na pewno chce grać w Barcy.


« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?