La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1162 Culés

0

Nie można po prostu zerwac z nim kontraktu?......

0

@FCB24 a ty byś zerwał kontakt z @July_6_BcN ?

2

@FCB24 a chcesz by klub dopłacił do zbędnego ruchu?
za pół roku umowa wygasa i tak.

1

@gumaz nie popisałeś się tym, Dawid…

0

@July_6_BcN ostatnio tutaj ci każdy dokucza i oznacza ja też musiałem , ale widze ze jestes też tutaj ostatnio troszke mniej także ,troszke cie to przerasta.

1

@gumaz troszkę mam inne rzeczy do roboty niż ciągłe siedzenie na la bambie ;)

1

@July_6_BcN to dobrze ale jesteś i tak prawie zawsze:P

0

@FCB24 chciałbym aby cię kiedyś jakiś pracodawca potraktował właśnie w taki sposób. Rozwiązał umowę kiedy zachorujesz albo coś Ci się stanie. Może zyskałbyś odeobinę empatii.

0

@gumaz a powiedz mi pokazuje ci sie dalej ta grupa mamy mamom , ty wiesz w te posty bo czasem to niewiarygodne poprostu, ile tam jest problemow w zwiazkach tragedia, a ostatnio mi sie jakis pokazal , ze chlop kobiete po porodzie wyzywa od grubych komedia,....

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?