La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1480 Culés

3

Ale tak już na serio, za co płaciliśmy Negreirze skoro żaden z trenerów ani piłkarzy nie widział raportów sędziowskich

2

@szela1899 To jest dobre pytanie! Wydaliśmy kilka milionów i nie było z tego nawet pożytku.

8

@szela1899 na serio, to się nazywa wyciąganie hajsu dla własnych celów. Masz to na codzień w polityce, gdy ktoś wykorzystuje środki publiczne dla własnych celów. Jakieś kupowanie ziem poniżej kosztów, akcje na słupy itd. Reasumując poprostu model socios to Państwo, ktoś zarząd wybiera, a ten robi co chce. Tyle, zwykła korupcja.

8

@Zoker jak to nie było pożytku? a ten aut co nam podyktowali w zeszłą sobote to co?

4

@Jakchcesz To za tę fakturę na 60 tys. euro opisaną jako prezenty z aloesem.

0

@szela1899 prezydenci Barcelony wyciągali pieniądze .
Hajs przelewany , raporty przychodziły ale nie do oglądania .

1

@szela1899 widziałeś zeznania Laporty? Płacili za torebki prezentowe z Aloesem i nagrania zagrań z mistrzostw... zanim te sie jeszcze odbyły XD

0

@szela1899 Barça nie płaciła po to, by sędzia podyktował jej karnego albo wyrzucił rywala. Płaciła, bo chciała mieć wpływ w instytucjach, bo uważała, że Madryt ma tam dużo większą kontrolę. Klub chciał mieć uszy w Federacji. Real ma to za frajer.

1

@szoch6 Czyli wina Madrytu, że Barcelona płaciła XD

0

@Zoker skoro czytanie ze zrozumieniem boli to nie ma co tłumaczyć.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: