La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1274 Culés

2

Ale warty 250 mln alvarez ładnie nastrzelał wczoraj Baskom. Nie to co drewniany Ferran

5

@MessiForeverTheBest w ogóle wydaje mi się, że Alvarez to byłby u nas mega flop. Argentyńczyk potrafi rozgrywać i tworzyć sytuacje kolegom no i okej. Tylko u nas wiecznie jest problem, że jest komu rozgrywać, a nie ma komu strzelać. Tylko Haaland.

1

@Kozinho. Mega flop moim zdaniem nie, ale dla mnie mocno jego transfer pachniałby sytuacją Griezmanna. Chyba @ViscaelBarca2007 na to zwracał uwagę

3

@MessiForeverTheBest nie bez powodu go Pepula odstrzelił i postawił na Norwega

0

@Kozinho. Ale to nie jest tak że Pep nie chciał Alvareza w City.

Po prostu Pep puszcza piłkarzy gdy Ci nie chcą w City zostać.

Gdyby Haaland chciał odejść to Pep też by go puścił - oczywiście za ogromne pieniądze.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?