La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1792 Culés

3

Czyli rozumiem, że podczas MŚ 2026 wszyscy kibicujemy Portugalii i Argentynie żeby wygrali swoje grupy i doszli do ćwierćfinału po to aby zobaczyć ostatnie starcie Cristiano Ronaldo vs Leo Messi?

1

@Stinger_ Portugalii kibicuję jak najbardziej. Argentynie nigdy.

10

@Stinger_ Dla fabuły chętnie bym zobaczył, jak jedni i drudzy w ogóle nie wychodzą z grupy ^ ^

0

@Danny Gaucho Głos rozsądku

2

@Safrani @Popitek12 nie przelogowałeś się.

2

@Safrani Dla ostatniego starcia dwóch najlepszych piłkarzy w historii futbolu może warto zmienić zdanie?

@Danny Gaucho Przy tym, że mogą wyjść nawet 3 drużyny z grupy to jest to chyba niemożliwe.
W starym formacje jeszcze widziałbym jakieś szanse ale nie w obecnym.

1

@Stinger_ nie. Argentyny nienawidzę od dziecka. A ja jestem bardzo stały w swoich miłościach i nienawiściach.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?