La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1089 Culés

1

Może pycha kroczy przed upadkiem, ale mało mam obaw przed tym spotkaniem z Atleti. Ani się ich nie obawiam drużynowo ani indywidualnie i głównie sami sobie możemy utrudnić ten mecz moim zdaniem.

0

@ViscaelBarca2007 Yamal będzie gotował?

0

@mekston Jak najbardziej będzie!

0

@ViscaelBarca2007 A ja np. się zdziwię jeśli to wygramy bo Kotletico nas już znakomicie czytało jak drużyna była w gazie i to z Inigo, a teraz dziurawienie tej wysokiej obrony jest jeszcze łatwiejsze.

0

@MesQueUnClub_87 jak dla mnie z każdym meczem co raz lepiej sobie z nimi radziliśmy i na coraz mniej im pozwalaliśmy

0

@ViscaelBarca2007 https://zapodaj.net/images/ef4253be2983a.png
Dla mnie to każde z tych spotkań było wyrównane, nawet ten 2:4.
Bardzo niewygodny przeciwnik dla nas.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?