La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1066 Culés

4

Kurde, pójść pójdę ale mam wrażenie, że strasznie słaby to będzie film... Taki sezon 4 tylko, że skompresowany do 2,5 godziny xd


@fart @MirusAmisz @Gibbon_FCB @Jakchcesz @macio_944

2

@Kgorecki2500 jest okazja stracić Epizod 9 z piedestału (najgorszej części)

1

@Kgorecki2500 Ja tam już bardziej czekam na serial o Maulu i drugi sezon Ahsoki (pierwszy był ok ale pod koniec imo zrąbali totalnie). Na ten film wiadomo pójść pójdę ale nie mam jakiś większych oczekiwań. Niby ma to się łączyć jakoś z serialem o Ahsoce, więc zobaczymy jak finalnie wyjdzie.

0

@MirusAmisz Ma być serial o Maulu czy bardziej myślenie życzeniowe? :O Bo jak tak to super info

1

@Kgorecki2500 Maul - Shadow Lord dokładnie. Ma zadebiutować w przyszłym roku, serial animowany. Ma opowiadać o jego historii jako lidera Crimson Down czyli tego z filmu o Hanie Solo. Akcja dzieje się rok po siódmym sezonie CW albo Zemście Sithów jak kto woli. Mamy też zobaczyć jak szkoli nową uczennicę (najprawdopodobniej Darth Talon bo można było zobaczyć ją w zleakowanym zwiastunie) ale nie jest to potwierdzone na 100% czy to faktycznie ona. Też Twillekanka, więc możliwe, że pójdą w te stronę. Pewnie na początku będzie się jakoś inaczej nazywać ale kto wie może potem przyjmie nazwę Darth Talon.

1

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?