- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1645 Culés
Gorące dyskusje
Safrani
8
Szczęść Boże i Fur Deutschland oraz OZE sroze.Coś mi się zdaje, mam takie przeczucie, że... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
norbi77
11
I niech mi nikt nie wali głupot, że gwiazdy nie mają "immunitetów". Ilu zawodników "bez... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Ryoumen
2
Jeden- dwa miesiące pracy i przez 5 lat nie musisz pracować, nieźle się bawią lekarze za nasze... » Czytaj dalej
10 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1645 Culés
5
To City z tego i poprzedniego sezonu ewidentnie nie jest tym City serynie dominującym rywali. Nie widzę osobowości w pomocy Obywateli.
1
@Comentateiro Brakuje De Bruyne?
1
@Comentateiro Guardiola próbuje zdefiniować tę drużynę na nowo. I osiągał całkiem niezłe sukcesy w meczach, w których wychodzili pierwsi na prowadzenie. Dzisiaj ta sztuka się nie udała i po bramce na 2:1 wyglądali na kompletnie bezsilnych.
Moim zdaniem to będzie taki sezon w ich wykonaniu. Dociągną Top 2, ale w LM nic nie zdziałają.
2
@kanver_ Na pewno w pomocy jest nikt o zbliżonym formacie go nie zastąpił.
Jednak tam personalnie to wygląda słabo. Jakieś Savinhe, Bobby, Reijndersy, Foden w gorszej formie, Nico. To nie jest to.