La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1723 Culés

0

Lewus podobno z intratną ofertą z Premier League. Chyba już co tydzień się będą pojawiać plotki o nowych zainteresowanych...

4

@kanver_ wystarczyl hattrick i o malo sie wszyscy nie zesrajo

0

@kanver_ Tylko Milan.

0

@BorzyKrzys Tylko Barca! Niech Robercik wraca do formy i przedłuża kontrakt.

0

@kanver_ Na tym etapie kariery to nie wiem czy EPL jest dobrym wyborem, tam się sporo biega, liga bardzo wymagająca fizycznie. Ale hajc pewnie byłby konkretny. Z tego co pamiętam w MU mówili, że raczej chcą odchodzić od podpisywania starszych piłkarzy bez perspektyw na dłuższą przydatność.

0

@RosjaninBut Ja bym stawiał, że to Chelsea, oni dalej mają problem z dziewiątką. Ale tak czy inaczej to zgoda, PL to zły kierunek dla 37-letniego Lewego. Może gdyby był z 5 lat młodszy...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?