- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1420 Culés
Gorące dyskusje
Michael24
43
https://twitter.com/i/status/2081704566328828130Kiedy pomyślę, że już bardziej bezczelny ten... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Peciak
33
https://twitter.com/i/status/2081600862812610594 Wielokrotnie bywalem na tamtejszym SORze, ale z... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Jakchcesz
28
Kto wygra: Mourinho ze składem za 1,5 miliarda czy Hansi Flick który do roboty przyjeżdża... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1420 Culés
0
Powrót króla!
3
@Kgorecki2500 Nie rozumiem zachwytu.
5
@Kgorecki2500 Powrót wysoko przetworzonego syfu ze sztucznie wykreowanym PR'em* :). Pyszności.
1
@LeszekFCB Tak, a co? :) Naprawdę nikt nie umrze jak zje sobie trochę "przetworzonego" jedzenia xD
@Sulimo Dobra kanapeczka
0
@LeszekFCB Ludzie jedzą codziennie taki syf, a nawet jeszcze gorszy, ale sama w sobie kanapka dobra, choć do burgerów które się robi z własnych bułek nawet nie ma podjazdu.
0
@Kgorecki2500 Jeszcze żeby to tak wyglądało xD Ty naprawdę myślisz, że osoby stołujące się w McDonaldsie jedzą tylko "trochę" przetworzonego jedzenia? Skąd w takim razie epidemia otyłości i chorób w takim razie?
0
@LeszekFCB A mnie inni nie obchodzą, ja patrzę na to co ja robię. Inna sprawa, że niby mamy tyle otyłych ale na ulicy tego zbytnio nie widać :P
1
@Kgorecki2500 ale ja nigdzie nie odszedłem.
1
@Kgorecki2500 Może żyjesz w większym mieście, to możesz mieć takie wrażenie.
Realnie, Polska jest w czołówce krajów europejskich z największym odsetkiem ludzi z nadwagą lub otyłością.
0
@Kgorecki2500 to juz lepiej iść do Max Burger, tam chociaż frytki są świetne, a nie jakaś papka