- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1425 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
66 odpowiedzi
draxidox
12
jezu, jak dobrze, że ten człowiek nie został prezydentem polski.Piszą do niego sygnaliści jak... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1425 Culés
4
Minister zdrowia promujący heroinę jako środek na poprawę wyników w nauce u uczniów - ja mam wrażenie, że oni w tej amerykańskiej administracji mają jakieś zawody albo na największy wypowiedziany publicznie idiotyzm albo wyścigi w celu sprawdzenia komu pierwszemu uda się przegiąć pałkę nawet w elektoracie MAGA ;p
1
@Aragorn33 Oni po prostu są tajnymi agentami Demokratów i mają zrobić tak żeby w następnych wyborach nie wygrał Republikanin
0
@Kgorecki2500 @Aragorn33 A może coś tam biorą, i dlatego póżniej takie rzeczy gadają
Xd
0
@tomek8756 Pewnie sporo polityków lubi wciągnąć kreskę. I to niezależnie od partii.
0
@Aragorn33 On opowiadał o walce ze swoim uzależnieniem ale jak się coś wytnie z kontekstu to różnie może to brzmieć.Ty natomiast wyciągnąłeś jak zwykle wnioski do swojej walki politycznej i miałoby to zabrzmieć jakby promował heroinę dla uczniów na koncentrację ...
https://www.yahoo.com/news/rfk-jr-says-doing-heroin-144849548.html
0
@urbipl ty wszędzie widzisz walkę polityczną - ten sam mechanizm obronny co przy Korwinie i kucach ;p
Tak, mówił o swoim uzależnieniu i przedstawiał pozytywny wpływ brania heroiny - tak jak napisałem na wstępie.
0
@Aragorn33 Bzdura wiesz o tym nigdzie nie popierał brania heroiny taki wniosek sam wysunałeś .
https://people.com/rfk-jr-heroin-use-top-of-class-student-8752783
Jak jakiś ćpun na terapii opowiada że po narkotykach czuł się fajnie to znaczy że też je promuje,po prostu opowiadał swoje odczucia.
0
@urbipl masz rację - przecież słyszymy jak opowiada o tym, że heroina to straszne gówno ;pp
Wiesz co, nie mam czasu bawić się z Twoimi urojeniami, pozostań ze swoim fanatyzmem sam.
0
@Aragorn33 No właśnie tak twierdzi ale trzeba wiedzieć o czym się piszę.Przymusowe leczenie to najlepsze co mnie spotkało tak twierdził w w drugim linku który tu podałem.