La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1549 Culés

25

Jeżeli dla nas - kibiców z Polski męcząca jest sytuacja organizacyjno - instytucjonalna klubu, to co musi czuć taki Flick będąc w środku tego kurwidołka.

Przykre jest środowisko, w którym musi funkcjonować. Nie wiem czy przez cały okres pracy miał chociaż tydzień względnego spokoju bez dram, kłamstw prezydenta na temat klubu czy kolejnych artykułów pseudo pismaków, które żywią się sensacją.

Drużyna przeżyła mini dołek formy i w takich okolicznościach, przede wszystkim potrzebuje spokoju.

Bardzo współczuję Hansiemu warunków pracy i życzę mu sukcesów na koniec sezonu oraz pożegnania się na swoich zasadach z tą bandą idiotów.

2

@Beztroskii Wszystko spoko, tylko kurwidołka, kurwidołku to wołacz, ale może to już ten czas, by wołać?

1

@misterio Wołanie nic nie pomoże. Jak widzisz, media wolą krzyczeć na zawodników i trenera. Projekt sportowy musi runąć. Może wtedy coś się zmieni.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?