La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1402 Culés

8

Prawdopodobnie Leo Messi nie zagra dzisiaj w Reprezentacji Argentyny, ale jutro zagra w barwach Interu Miami. [@ESPNArgentina]



Kolejne źródełko potwierdza, z resztą nie bez powodu jest mecz przesunięty z Puerto Rico o dzień.

@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @FCBparasiempre

2

@Lionel_Messi10 to po co on był powoływany?

2

@LukaszFan Będzie gral z Puerto Rico z wtorku na środę.

konto usunięte

1

@Lionel_Messi10 a to puerto rico to dobre jakieś czy Leo może postrzelać?

1

@Lionel_Messi10 @adamek20151 plus tez ciekawe, ze mecz z Puerto Rico przeniesiono z Chicago do Miami, wiec tym bardziej logistycznie byloby latwiej tak to pogodzic

0

@adamek20151 Słabe i powinien Leo coś ustrzelić, jak wejdzie w rytm meczowy to i hattrick może być;-)

155 miejsce mają w rankingu Fifa, żeby znowu Leo Manity nie wsadził jak przeciwko Estoni;D

@mekston To też racja a przeniesiony bo w Chicago jakieś protesty są z tego co wyczytałem i co Gastón Edul wrzucał na iksa ;-)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?