- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1031 Culés
Gorące dyskusje
TR3YWAY
5
Lewy widzę znowu porażka w USA. No tak, jak nie będzie miał serwisu Yamala, Raphy czy Pedriego... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Kgorecki2500
3
Obawiam się Realu w tym sezonie. Mam nadzieję, że moc przyjaźni znowu nam pomoże bo na... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Chaoss
1
Pomijając ambasade ile wg was można dać max za Alvareza?
18 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1031 Culés
1
Widze, ze w Plusie pełna profeska - w zeszłym tygodniu umawiałem się u nich na podłączenie światłowodu
w niedziele wysłali nawet smska przypominającego o poniedziałkowej wizycie, wszystko dogadane
minął poniedziałek, zero kontaktu
wtorek dzwonie do nich, niewiadomo co sie stalo ze nikt nie przyjechal, prosze czekac na kontakt
i na tym etapie to mamy środę a ja dalej nic wiem. xD
0
@marcin62 plus to najgorszy syf.
0
@LambiPL nie miałem z nimi większych problemów, aż do teraz. ;p
0
@marcin62 właśnie dlatego nie zdecydowałem się na przedłużenie umowy w tej firmie mimo, że byłaby ciut tańsza niż z Playa. Najgorszy operator chyba w Polsce z tych większych.
0
@marcin62 Ja mam telefon z Canal+ wraz z telewizją, a internet mam od lokalnego dostawcy.
0
@LambiPL @Antimadridista_WR Nie wiem jak internet, ale jeśli chodzi o telefon to nie mam żadnych problemów. W tym roku byłem w Bułgarii z dwoma kumplami i oni mając telefony w sieci Play nie mogli wykonywać żadnych połączeń. Brak sieci przez cały pobyt mimo włączonego Roamingu i wielokrotnego kontaktu z biurem klienta (za każdym razem mówili, że nic nie mogą zrobić i zrzucali winę na bułgarskie odbiorniki) a u mnie wszystko chodziło tak jak w Polsce. Musieli dzwonić ode mnie, więc u mnie zupełnie inne doświadczenia z tym operatorem :D