La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1365 Culés

6



Christensen.

@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Nightraider @Adran360 @Who_you_mam

2

@blakkudium Chyba nigdy kwestią do negocjacji nie były jego umiejętności, tylko zdrowie. A te ciągle szwankuje. Jeśli w tym roku byłby kopią Inigo z poprzedniego roku, któremu zdrowie dopisywało to można by rozważyć przedłużenie, w przeciwnym razie nie ma sensu dalej go trzymać.

1

@blakkudium Gdyby miał te lepsze zdrowie tylko...

3

@blakkudium lepiej przedłużyć Christensena niż wydać 20-30 mln , których nie mamy .

0

@blakkudium On niech z dyskomfortem walczy i wygra.

0

@ShawnC To jest rynek gdzie można pozyskać kogoś taniej lub za darmo. Christensen jest ostatnio bezużyteczny

1

@blakkudium dać mu zdrowie i zostawić. Świetny jest

1

@blakkudium Christensen to Vermaelen 2.0, top obrońca, ale szklany

0

@PatrykBarca tak jak skrzydłowych ?

0

@ShawnC Masz Guehiego, Konate, Upamecano. Wszystkim się kończą kontrakty po sezonie.
I mogę przyjść na takiej zasadzie na jakiej trafił tu wspomniany sam Christensen. Więc można.
A wszyscy wymienieni są od niego lepsi.

0

@PatrykBarca z Christensenem to jedynie Konate może rywalizować jeśli chodzi o poziom .
Po drugie to że kończą im się kontrakty to nie znaczy że przyjdą za darmo , każdy z nich będzie liczył na sporą premię dla podpisu .

0

@ShawnC No a ile chciał Christensen?

Każdy z nich jest lepszym wyborem od Dunczyka. Bo też poważne kluby się nimi interesują.

0

@PatrykBarca skąd to przekonanie że są lepsi od Duńczyka? Christensen to nasz najlepszy stoper , gość który praktycznie nigdy nie popełnia błędów.

0

@ShawnC Chłop co chwile ma dyskomfort. A wklad w zeszłoroczne sukcesy jego prawie żaden bo wcale nie grał. Więc po czym Ty wnioskujesz że to nasz najlepszy stoper jak Flick go nie widzi w podstawie?

0

@PatrykBarca po tym że przed zeszłym sezonem wypadł w ciągu 2 sezonów na jakieś 15 spotkań i był najlepszym zawodnikiem w linii obrony .
Jemu jedynemu się nie zdążyły wtopy w obronie jak innym stoperom.
Wnioskuję po tym że gość nie przegrywa pojedynków i świetnie wyprowadza piłkę .

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: