La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 909 Culés

1

Dobra, śmieszki śmieszkami, uwielbiam to, ale tak na serio, to chyba nikt poważnie nie twierdził, że tutaj Holandia nie będzie drużyną po prostu lepszą w niemalże każdym aspekcie. A jak na to co widzę w tych 15 minutach to moim zdaniem nie jest źle - widać pomysł rozgrywania, nie ma paniki gdy posiadamy piłkę, widać pomysł gry na spalone, staramy się grać agresywnie i budować bezpośrednie, szybkie ataki. Na razie naprawdę jest nieźle moim zdaniem :)

1

@macio_944 Biorąc pod uwagę to, że Jan Urban w 3 dni nic nie mógł zrobić to same pomysły czy zaangażowanie to już jest całkiem duża zmiana względem tego co było za Probierza. Szkoda, że na pierwszy mecz Urbanowi wypadła Holandia bo tak jeśli dostaniemy mocniej w dupę to nikt tego nie zauważy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?