La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1589 Culés

5

Pożegnanie Andrzeja Dudy z prezydenturą... 10 lat pełnienia funkcji. Fenomen polityczny. Powtarzalność błędów przez lata, przez dekadę. Co tydzień siadaliśmy jak do telenoweli żeby właśnie oglądać tą karierę. Fenomen socjologiczny! Ileż rzeczy można było mu przypisać podczas tej prezydentury? Że nie można wygrać ewidentnie bez układów. Że nie jest człowiekiem rzetelnym, solidnym, posłancem wielkich wiadomości, wielkiej nadziei. Przecież my, dzięki niemu żyliśmy życiem zastępczym. Dał niewiele, bardzo niewiele... Po prostu coś się niewątpliwie zamknęło, ale miejmy nadzieję że w polityce nie będzie jakiejś próby kontynuacji. Dudomemów już nie będzie nigdy. Natomiast ważne żeby były sukcesy polilityczne i zeby nic po Andrzeju Dudzie trwałego nie zostało. Dziękuję państwu. Do usłyszenia.
@Kgorecki2500 @tomek8756 @Comentateiro @michal26 @Safrani

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?