La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1209 Culés

5

"W Polsce w sumie już nie wiadomo co jest prawem, a co nie, bo każdy ma swoją interpretację."

I w sumie to jest jedna z najgorszych rzeczy w tym kraju, bo to pozwala na bardzo szemrane działanie niezależnie od tego kto by rządził... Ogólnie jak zwykle dobry materiał, polecam ten kanał.


2

@macio_944 jedyne prawo jest na La Rambli, pamiętaj

1

@macio_944 Real Madryt należy zlikdowac takie prawo natury..
^^
Ale na poważnie...to masz rację, i to niestety jest smutny obraz naszego kraju..

1

@macio_944 no nie to pis za to odpowiada a brak prezydenta blokuje zrobienie odpowiednich ruchów.Kiedy przyjechała Ursula ustalona jakie maja zmiany być.Mieawidcki sie zgodził senat to przegłosował. Ursula pojechała Morawiecki ogłosił sukces a Ziobro zablokował poprawki.Bez prezydenta nie da się zmienić ustawy.Wina jest pisu jedni chcą wróci do normalności inni to blokują sorawa jest ewidentną .Natomiast pis orzekała państwo obecnym rzadzącym nie oraworzadne

1

@Kessie Prawo La Rambli jest najważniejsze!

1

@macio_944 Ktoś musi postawić twarde warunki PiSowi i PO w sprawie tego bałaganu prawnego. Nie fujara pokroju Hołowni, czy Kosiniaka albo Kamysza. To musi być twardy gracz z dużym poparciem.

1

@turhiay ale chyba nie mentzen on sam powiedział ze ustawa i zgodność zależy od składu tk i taki jest jego pomysł.On ma oraworzadność....

0

@Borneo To mnie akurat nie dziwi. Mentzen chce utrzymać dawny system.

0

@turhiay no właśnie ato słabo brzmi.....

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?