- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1684 Culés
Gorące dyskusje
Sysia11
9
Witani jak królowie.Wspaniały naród,który docenia swoje gwiazdy. https://x.com/albicelestetalk/s... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Arkon
2
Myślicie, że Anglia zasłużyła na finał i zagrałaby zdecydowanie lepiej niż Argentyna? Ja... » Czytaj dalej
66 odpowiedzi
draxidox
11
100% się zgadzam, zwiedziłem już kilkadziesiąt krajów w tym prawie cały stary kontynent i z... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1684 Culés
5
Kto powinien zostać premierem po wyborach w 2027 roku? Sondaż SW Research dla Onetu:
Radosław Sikorski - 18,6%
Sławomir Mentzen - 15,2%
Andrzej Duda - 12,6%
Donald Tusk - 12,2%
Przemysław Czarnek - 6%
Jarosław Kaczyński - 2,7%
Badanie wykonane w dniach 15-16 Lipca.
@Kgorecki2500 @michal26 @tomek8756 @Comentateiro @Roobo @Criss18Barca @Safrani
3
@Kondziubarca Czarnek 6% :) Tusk, Kaczyński. Ten kraj upadnie :)
3
@Kondziubarca Where Bosak?
0
@Kondziubarca Dziwne, że osoby o której najczęściej słyszę od ludzi, że najbardziej pasuje na to stanowisko nawet nie ma w tym zestawieniu.
3
@Kondziubarca z tych wymienionych, to rzeczywiście Sikorski byłby dobrą opcją. Reszta to jakaś pomyłka tragiczna. Niestety Tusk władzy nie odda.
@Antimadridista_WR o kim najczęściej słyszysz? No chyba nie masz na myśli Krzysia?
2
@Safrani Pewnie ma, a dzieciaka by zjedli na arenie międzynarodowej...
1
@Bobo25 skoro na arenie polskiej nikt nie jest w stanie tego dzieciaka nawet podgryźć, to aż strach pomyśleć co z jego kontrkandydatami zrobiłaby ta mityczna "arena międzynarodowa"
0
@Safrani Myślę, że ma na myśli Zembaczyńskiego, Szczerbę lub Jońskiego.
3
@kosmos91 to taki sam poziom absurdu jak Bosak.
4
@Bobo25 Krzysio to się jedynie na ministra propagandy nadaje. Facet, który wiele w swoim życiu rzeczy rozpoczął i żadnej nie skończył. Mały śliski typek. Już kiedyś gdzieś taki był.
0
@kosmos91 Oj poleciałeś grubo ze swoimi typami :D
0
@Kondziubarca Jak PiS będzie rządził premierem będzie Pinokio. Mentzen się nie nadaje na premiera.
Bosak z całej tej „elity” politycznej najbardziej się na premiera nadaje.
Sikorski byłby dobrym premierem, ale jest jedno ale jego akcje w Platformie zbyt nisko stoją, a to jest jedyny polityk który się tam nadaje.