La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1517 Culés

2

Będzie zabawnie za rok.

0

@ViscaelBarca2007 Oby w finale mundialu pojawiła się taka burza.

2

@FcPortoFan1999 ogólnie wyobrażam sobie jak mamy np. końcówkę meczu, ważą się losy mistrzostwa świata i wszyscy maksymalnie zestresowani siedzą jak na szpilkach, a tu nagle kilka piorunów i mecz zostaje zwieszony na 2h lub przełożony na inny dzień. Ważne w każdym razie, że pieniążki się zgadzają xD

0

@ViscaelBarca2007 Oby się to zatem wydarzyło.Najlepiej w sytuacji gdy będzie remisik w meczu finałowym.

2

@ViscaelBarca2007 @FcPortoFan1999 amerykanie widocznie lubią w przerwy. NFL ten superbowl to chyba caly dzień trwa. NBA tez sie ciezko oglada bo co chwile jakis budweiser czy inny burger king jest pokazywany

0

@Lanosss Dlatego piłka nożna ciężko się tutaj przyjmuje.

0

@FcPortoFan1999 a za rok mistrzostwa swiata u nich, odbębnic trzeba, nic nie zrobimy

0

@Lanosss Będzie trzeba nocki zarywać aby oglądać...te przerwy ;)

0

@FcPortoFan1999 mają rok, moze sie ogarną do tego czasu.

0

@Lanosss Nie sądzę.

0

@FcPortoFan1999 chyba że Polska będzie prowadzić w tym finale 1:0 to wtedy lepiej niech Pan Turek kończy ten mecz

0

@Rifek Polska najpewniej nie pojedzie na mistrzostwa.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?