La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1358 Culés

0

7/8 milionow netto, to bardzo dużo. Wysokość kontraktu Nico wcale mi się nie podoba

21

@Eto'o9 R10 On jest na takim etapie kariery, że nie ma opcji mu dać mniej, patrząc ile chce dać mu Bilbao i ile mogą dać inni. Nie podoba to mi się to, że śmieszny Araujo ma podobną pensje xd

0

@Luciano99 problem w tym, że on podobno już ma zbliżoną w Bilbao pensje nawet teraz przed podwyżką więc sam punkt wyjściowy jest zawyżony trochę niestety

konto usunięte

3

@Eto'o9 R10 ciekawe ile byś dał młodemu talentowi, ogranemu w lidze, z przyszłością, gdzie musi dostać więcej niż w obecnym klubie? 5zl za godzinę?

2

@Eto'o9 R10 Pensja adekwatna do reputacji zawodnika przy obecnych realiach rynku. Inne kluby zapłacą z pocałowaniem ręki bo wiedzą, że warto.

0

@Eto'o9 R10 byli tez inni zainteresowani, po za tym juz w Bilbao dostal podobna propozycje, to nie bardzo rozumiem jak chciałbyś go przekonać do transferu

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?