- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1681 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
109
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Faro
0
I nawet typowi komentarza nie usuną, a mi od razu kasacji, a za kolejny pewnie ban na tydzień.... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1681 Culés
4
Pomarańczowy chyba jednak swawolił konkretnie u Epsteina.
1
@RosjaninBut chiny jako państwo środka nic nie zrobią. Powiedzą nie walczcie .Niewątpliwie atak osłabił blok Rosyjsko chińsko jemenski iranski.
0
@Borneo Raczej zrobią to, co wskaże im strategiczne rozumowanie. Być może, że będzie to nic.
1
@Borneo Na tym polega wojna proxy - rękami kogoś innego. Chiny oficjalnie mogą nic nie robić, ale gospodarczo czy po kryjomu dozbrajać Iran, by ten drenował zasoby Izraela oraz USA. Dla Chin Rosja czy Iran to tylko narzędzie w walce ze Stanami, a nie równorzędnie partnerzy. Było tak zresztą jeszcze za czasów ZSRR, głównie w ostatnich latach jego istnienia i na mniejszą skalę, niż teraz. Chiny mogą rękami innych państw rozgrywać, męczyć Amerykanów bez konieczności otwartego wchodzenia w konflikt. Chiny to najstarsze imperium w historii ludzkości, wiele razy istniało, upadało oraz podnosiło się z kolan. Wiedzą jak planować długotrwałą grę z USA, a aktualny prezydent Stanów tylko im to będzie ułatwiał.
0
@RosjaninBut oni się nie wtrącają taki maja styl ani w ta ani w tą.....
0
@normasubiektywna oddając broń chiny sami się oslabiają;)usa wysłała 2 b2 które strzelały nic więcej nie zniszczono i 20 tomahowk obecnie nikt tam nie jest wstanie strzelać już do i zraela Wlasnie izrael zbombardowal fabrykę pocisków balistycznych.Jesli iran zablokują ciśnienie irmiz zaczną niszczyć z powietrza fabryki do odwołania....
0
@normasubiektywna też nie do końca jest jak mówisz zniszczenie fabryk w iranie do rakiet dalekiego zasięgu to zniszczenie koalicjanta chin sa slabsi