- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1043 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
4
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
50 odpowiedzi
Kgorecki2500
11
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Ilka
0
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1043 Culés
4
Maja Strzelczyk zaczęła transmisje na tvpsport pod stadionem Finału LM ;-)
Tutaj link jakby kogos interesowało;P
https://sport.tvp.pl/87018763/final-ligi-mistrzow-psg-inter-na-zywo-spod-stadionu-maja-strzelczyk-i-hubert-bugaj
0
@Lionel_Messi10 Pszczółka Maja to i 1 ligę ostatnio relacjonowała.Coś się głos chyba spóźnia.
0
@FcPortoFan1999 Dokładnie ale ona zawsze fajną atmosfere robi ;P
0
@Lionel_Messi10 Tylko w zasadzie po co Ona tak skacze od telewizji do telewizji jak Pszczółka z kwiatka na kwiatek?
1
@FcPortoFan1999 Bo może, jest dobra to ją wypożyczają do każdej;-)
0
@Lionel_Messi10 Jeszcze tylko w Kanale Sportowym nie była.
0
@FcPortoFan1999 No i nie będzie u tych patusów.
0
@Lionel_Messi10 Tam ogólnie mało jest Kobiet po upadku poranków.
0
@FcPortoFan1999 Jak tam same patusy to co sie dziwić xD
0
@Lionel_Messi10 Polsporta też uważasz za patusa?
0
@FcPortoFan1999 ja ogolnie napisalem o tym kanale youtubowskim xD
0
@Lionel_Messi10 Nic dziwnego jak ściągali jakiś czas temu Najmana do studia.
0
@FcPortoFan1999 A daj Panie Oskarze spokoj ;D
0
@Lionel_Messi10 Ja tam lubię ten Kanał w przeciwieństwie do Zerówki gdzie za wiele polityki a za mało sportu.
0
@FcPortoFan1999 Ja ogolnie wybralem meczyki, plus Argentynskie kanaly malo znane w Polsce ;D
0
@Lionel_Messi10 Nawet powrót Piechoty na stałe Ciebie nie zachęca do KS?
0
@FcPortoFan1999 Nie bo go nie lubie xD
0
@Lionel_Messi10 Myślałem że go Lubisz za celebrację mistrzostwa świata z Argentyny.
0
@FcPortoFan1999 Nie lubie go, glos ma do pupy ;D
0
@Lionel_Messi10 Komu Będziesz w sumie kibicował w tym finale ligi fraudów?
0
@FcPortoFan1999 pisalem juz Interowi, nawet pytac nie musiales, wystarczyło wejsc w profil ;D
0
@Lionel_Messi10 Bo masz od groma tych drużyn i nie sposób się doczytać w tym wszystkim Interu.
0
@FcPortoFan1999 Jak duzo? xD
Barca ponad wszystko a reszta to dodatek;D
0
@Lionel_Messi10 Ale Inter wśród tych number two teams się niespecjalnie wyróżnia.
0
@FcPortoFan1999 Pierdzielisz Pan ;DD
0
@Lionel_Messi10 Dużo tych drugich drużyn.
0
@FcPortoFan1999 River Plate w serduszku z sentymentu i ogladam ich mecze jak tylko moge ;-)
1
@Lionel_Messi10 A taki np. Celtic?
1
@FcPortoFan1999 Tez, od malego Boruc zaszczepił zajawke na Celtic i juz zostało do teraz ;P
Mialem bluze nawet kiedys ich ;D
0
@Lionel_Messi10 Strzelczyk kojarzy mi sie z gotowaniem a nie z piłką nożną.