La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1299 Culés

14

Jest jest, mamy to! Radzę wam, doceniajmy niezwykle ten moment, bo drugi taki sezon nie będzie się powtarzał co roku. Trzeba być świadomym tego jak wielkiej rzeczy dokonaliśmy.
Mamy mistrzostwo, mistrzostwo w której nikt nie wierzył. Barca z: dużymi problemami finansowymi, nieogarniętym zarządem, wąską kadrą, z nowym trenerem grając na tymczasowym stadionie wygrywamy ligę. Wygrywany z Atleti, które zrobiło latem masę transferów i miało zagrozić, no i rzecz jasna. Wygrywamy z tym rzekomo galaktycznym, ze znakomitym stadionem, w doskonałej sytuacji finansowej, szeroką kadrą i kolejną ligą mistrzów Realem. No i to nie byle w jakim stylu. 97 strzelonych goli (najwięcej od czasów CR7 w lalidze) wytrzymując trudy tego sezonu.

Brawo brawo i jeszcze raz brawo Barca, jestem z nich dumny.

0

@ZwyklyKibicBarcy04 jeśli nie osłabimy za bardzo drużyny ściągniemy Williamsa i taha to ta ekipa będzie bardzo mocna .Tah biega 35, 8 przy wzroście 195 byłby najwyższym i najsilniejszym obrońca Martinez odejdzie za rok

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?