La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1290 Culés

0



Sprzedać Araujo, podpisać Taha i jesteśmy ładne kilkadziesiąt baniek do przodu. O ile ktoś tam da się nabrać na Ronalda...

0

@Gaucho czelsi

0

@Gaucho Kilkadziesiąt? Jak ktoś teraz da po tych wylewach 20/30 mln za Urugwajczyka to już bedzie sukces, a Tah za podpis sobie też sporo baniek zażyczy

0

@Gaucho a ha bym zostawił i Ronalda i taha.Martinez i tak za rok odejdzie jest niski i wolny.A taki inter ma 3 facetów 1 m93 tah ma 195cm.Ronald jest po kontuzji bez presezonu wszedł obrazu na drugą rundę.Dałbym mu presrzon .Niech wraca do formy

0

@Gaucho niestety ciężko będzie o tym myśleć nie będąc graczem gry komputerowej... Musimy zrozumieć, że Araújo wynegacjował dla siebie maksimum z maksimum i ciężko będzie się go wyzbyć przez długie lata.. Po pierwsze zabezpieczył się kontraktem z dużo lepszymi finansami, po drugie ma stabilną pozycję w topowym klubie. Juventus w tamtym czasie szukał solidnego stopera za niską cenę i bez długiego kontraktu mogło się to udać, chodź wątpię że dogadali by się finansowo. Barcelona musiała się z nim dogadać ho na wylocie w tamtym czasie był Garcia, kontuzjowany Christensen i często podatny na urazy Martinez, dodatkowo specyfika grania Flicka miałabyć idealna do Ronalda.. Trzeba liczyć, że bez kontuzji przepracuje okres przygotowawczy o wróci do pewnej jakości

0

@Gaucho Araujo z niżej grającą linią obrony może być zupełnie porządnym stoperem w innej drużynie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?