La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1124 Culés

6

Piękna walka. Tak możemy odpadać. Długo walczyliśmy o to, żeby czuć w Europie dumę z naszych

0

@michal26 Szacun za sklepanie Benfiki i Dortmundu xd

0

@LukaszFan Ty normalny jesteś? XD

0

@michal26 moge być dumny za indywidualny występ Yamala ale nie za drużynę która traci 7 bramek w dwumeczu i frajersko odpada po bramce stopera w 93 minucie


0

@LukaszFan frajersko, to piszesz Ty.
Szereg kontuzji, mamy najmłodszy zespół w LM. Graliśmy z bardzo trudnym przeciwnikiem i równie dobrze my mogliśmy awansować.

Czuję wielką dumę za walkę.

0

@michal26 Tej walki całkowicie brakło w pierwszej polowie z małym wyjątkiem - właśnie Yamal.
Paradoksalnie to 17-letni dzieciak pokazał najwieksze jaja na boisku.

Szereg kontuzji to ma każda drużyna, Inter tez miał ich mnóstwo, szczęśliwie zdążyli wrócić. U nas wrócił na końcówkę Lewy i nie trafił do pustej bramki z doslownie metra

Owszem - Inter był trudny i niestety nas zweryfikował. Mogliśmy awansować ale koniec końców wyszedł jeden wielki zawód z perspektywy tego co mieliśmy w 93 minucie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?