La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1048 Culés

4

Mecz dramat. Brama na konto Ter Stegena. Nie ma ławki. Gavi cudem zagra z Realem, jeśli zagra, został dziś oszczędzony. Lamine z żółtą głową- większość gry bezproduktywna (gwiazda pełną gębą, przed stadionem jako jedyny nie przybił piony z kibicami). I tak dalej, i tym podobnie :) Inter nas zniszczy, chyba, że zdarzy się dzień konia. Oby.

0

@rodineusz wierny kibic

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Pedri16Future Dostrzegłeś słowo Oby? Czy przeczytałeś tylko pierwsze zdanie, składające się z dwóch słów? :)))

0

@rodineusz cały komentarz przeczytałem. Głównie do tego się odnoszę: "Inter nas zniszczy"

0

@rodineusz Oj tam, w takim stylu Real zdobył kilkanaście europejskich pucharów, więc nie dramatyzuj. Da się? Da się. Real to udowodnił.

0

@addept Nie dramatyzuję. Wyjazd z Interem to będzie droga przez mękę zmęczonym, krótkim składem. Plus dochodzi Marciniak, gość, który jednym machnięciem ogona niszczy ważne mecze. Ale napisałem przecież o koniu :) Liczę na niego, że da nam dzień :)

0

@Pedri16Future No jest to przecież możliwe. Gramy ostatnio dramatyczną obroną. Wszystko musi zagrać, żeby to wygrać. Ale to też jest możliwe. I to jest właśnie wymarzony dzień konika. Nie stresuj się tak bardzo :)

0

@addept Luz. Doszedł jeszcze Marciniak :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?