- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1220 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
64 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
July_6_BcN
12
Całkiem przyjemna dziś pogoda, nie pozdrawiam tych, którzy marudzą :D
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1220 Culés
8
Mascherano słabiej wypada od Martino.
Gra Interu za Martino wyglądała nieźle - defensywa była jaka była ale ofensywa prezentowała się dużo lepiej.
Teraz 3 kolejny mecz i w tych 3 meczach tylko 1 gol strzelony.
Swoją droga chyba Suarez 7 kolejny mecz bez gola.
Whitecaps sa lepsi od LA FC w tym sezonie, lepiej ułożona ekipa, lepsza defensywa, i mają top zaliczkę 2-0 to taki wymarzony wynik przy temacie goli na wyjezdzie. Inter praktycznie poza burta przy swojej obronie i wowczas potrzebie 4 bramek.
@Adran360 @escarabajo @Lionel_Messi10 @Lanosss @Tollusiek @blakkudium@Sysia11
2
@mekston irytują te transfery latynosów, którzy delikatnie mówiąc, mało prezentują, na trenerce to samo, nie chce mi się wierzyć, że Leo nie ma w tym udziału. A potem gra wygląda jak wygląda, ale za to większość rozmawia po hiszpańsku więc jest przytulnie xD
2
@mekston @Tollusiek dziwne są te decyzje Masche i Interu. Odszedł Taylor do Austin, Gressel z ławki sie nie podnosi, Callender równiez. Zmiana ustawienia i Leo ustawiony wyżej, a jak on niżej nie zejdzie i czegos nie stworzy to zero pomysłu na gre. Suarez nie dostaje praktycznie piłek, nie ma z czego strzelac
2
@mekston @Tollusiek @Lanosss Leo ogarnie awans, włączy tryb turbo na rewanż;-)
1
@Lionel_Messi10 problem jest taki ze gol Vanvoucer i Miam i praktycznie out
Ostatnie 3 mecze to tylko 1 gol Interu
Dali sobie wbic tego drugiego gola w końcówce i raczej odrobienie start to zakrawa u cud
1
@mekston Będzie grubo ale grane jest u siebie to powinni ogranąć awans ;-)
1
@Lionel_Messi10 chciałbym, ale fajnie by było jakby też drużyna pomagała a nie Leo ogarniał awanse za każdym razem, a powiedzmy sobie szczerze, z tym trenerem i z tymi (w większości) zawodnikami to mało prawdopodobne xD