La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1071 Culés

3

Trochę słaba ta umowa TVP Sport z Canal+, że nie pokażą naszego meczu z Interem...kasy pewnie poszło na to sporo, ale jakość już nie...

1

@tomek8756 od początku było wiadomo że TVP będzie pokazywał mecze „drugiej” kategorii względem zainteresowania

1

@Herato Jasne ale jednak można było podejrzewać że zawsze to będzie mecz w środę dali du** po całości.

@tomek8756 Przepłacili, nie dość że zawsze mieli gorsze mecze w fazie ligowej i pucharowej to jeszcze im zabrali mecz środowy co w ostatnich latach nie było spotykane. Szkoda kasy, jak mają mieć takie warunki to lepiej było odpiuścić.

0

@tomek8756 Na flashscore jest że mecz będzie na TVP, chyba że coś się zmieniło, mam Canal Plus extra ale tam nie zawsze jest spoko komentarz, więc często wolę wybrać Canal Plus

0

@KrwawiaceoczyVEB To jest świeża informacja, a flashscore z automatu dał na środę bo tak się wydawało na logikę.

1

@adi7adi8 aż sobie przypomniałem jak 13 lat temu forsowali BVB do TVP i ludzie narzekali jak chociażby nie puścić powrót Cristiano na old Trafford tylko mecz 3 Polaków :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?