La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1496 Culés

3

Mam nadzieję, że Flick już chyba stracił cierpliwość do Urugwajczyka, koleś stał się Lengletem Vol.2 i na ekipy potężniejsze niż Alaves granie nim to sabotaż... Wyprowadza piłkę tak samo ujowo jak Lars Ulrich gra na perkusji, psycha mu nie wytrzymuje w ważnych meczach, stracił szybkość przez co wygląda jak kloc, ma mankamenty techniczne jak Emerson. Dla mnie to jak kogoś trzeba będzie poświęcać to cytując klasyka. Juventus.. Bierzcie sobie go i bawcie się dobrze chłopaki

0

@Coutinho007 przecież on od zawsze tak grał jak gra. Duży, silny, gra na raz i szybko biega. 10 razy się uda za 11 jest przypał

1

@Nieznajomy Nie no aż tak nie był swego czasu drewniany jak obecnie a nawet jak miał mankamenty szybkością i siłą je niwelował, obecnie wygląda jak Lenglet... Ostatnio 2/10 razy mu się udaje. Koleś stracił szybkość i nie nadaje się już do takiej gry.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?