La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1071 Culés

4

Widzę dzisiaj przepychanki w internetach. Kto wygrał, kto przegrał? Każdy ma swoje najmojsze zdanie i jest w nim zabetonowany.

Ja debaty nie oglądałem, więc zwycięzcy nie wskażę. Znam natomiast przegranych. Przegrała Polska. Przegrali Polacy.


3

@Safrani Wygrała Senyszyn

2

@Safrani czułbym się upokorzony mentalnie gdybym ten cyrk oglądał, bo nawet obrady sejmu nie są takim cyrkiem. Jakaś debata, brak zaproszeń, nagle 8 miejsc na mównicy. Przecież NIEPOWAZNE to za małe słowo, to pośmiewisko z Polski gdzie o ubieganie się o urząd prezydenta odbywa się taka drama. Przecież tam nie mógł ktoś wygrać, tam przegrała cała Polska demokracja i wszyscy Polacy, bo wszyscy powinni się czuć urażeni tym za kogo nas obywateli mają. Motłoch ? Plebs ? Banda przygłupów? Tak to w ocenie partyjniakow MY

0

@mmaciass tak, mają nas za głupków.

1

@Safrani też mnie to boli, nie oglądałem debaty ale co nieco tutaj czytałem i jestem zdruzgotany. Na prawdę czesto myślę żeby z tego kraju wyjechac bo to jest przegięcie co Ci politycy odpie...
Mentzen jednak dobrze zrobił że nie pojawił się na tej chucpie, drwinie i brak mi słów by to jakoś nazwać ale debatą to nie było

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?