La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1533 Culés

1

W sumie fajnie byłoby mieć dwóch synów. Jakby jeden nie miał talentu jakimś cudem to może drugi dałby radę

2

@Popitek12 Może przemyć im swój talent w plemnikach... Tak sobie głośno myślę

19

@Popitek12 Popitku, z twoimi genami to będzie cud jak twoje dziecko będzie mówić i czytać

6

@Luciano99 mój rekord na setkę równe 10 sekund. W dal skakałem wiele razy powyżej 8 metrów. Jakby nie było dobrzy z wf to paskiem trzeba będzie interweniować. A czytać to i ja nie umiem, nie ma wstydu

1

@Luciano99 żeby były dzieci, to musi być najpierw matka.

1

@July_6_BcN Niestety to musi być Brazylijka z Brazylii, i nie chodzi tu o wiadomo co, ale dużo piłkarzów tam dobrych jest stmatd

0

@July_6_BcN No nie wiem. Lewica uważa inaczej.

0

@Dari0G cóż, ja nie jestem lewicowa, dlatego (całe szczęście) zostałam już przez @Popitek12 zdyskwalifikowana.

1

@Luciano99 Z jego genami, to do dziecka będziesz mówił "O wielki Cthulhu".

2

@Popitek12 "mój rekord na setkę równe 10 sekund."
@Luciano99 setkę robi w 1/4 sekundy i od razu domaga się następnej. Czym i przed kim Ty się chwalisz w ogóle?

0

@July_6_BcN ale tylko jako żona ale nie wykluczył innych opcji

0

@mekston ja już jestem za stara na inne opcje ^^

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?