La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1493 Culés

0

Wczoraj udałem się na koncert polskiej twórczyni muzyki elektronicznej - Zamilskiej. Gra ona głębokie i mroczne rytmy post-industrialnego techno i mimo, że ogólnie za techno nie przepadam, to w wykonaniu Zamilskiej mi bardzo odpowiada. Na wielu muzycznych płaszczyznach dużo się dzieje, utwory są głębokie w różne dochodzące do siebie dźwięki, a na żywo kapitalnie słyszalny jest głęboki i przenikający bas :)

Polecam wszystkim, którzy lubią muzykę elektroniczną. Zamilska gra dzisiaj we Wrocławiu, a jutro w Warszawie.

@DragonxNF

https://zapodaj.net/plik-DP28ZpAJYA




1

@macio_944 takie trochę psychodeliczne :D
Ja wolę bardziej skoczne i ,,wesołe" techno
To się nie znajdzie w moich propozycjach więc mogę go tu wrzucić dla przykładu



Są lepsze przykłady ale zostawiam je na propozycje ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?