La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1546 Culés

6

No trochę piłkarski stresik jest przed tym meczem, ale również bardzo duża ekscytacja. Będzie to bardzo trudne spotkanie, ale kto jak nie przepiękna Barcelona Flicka ma ogarnąć ten awans na Metropolitano!

2

@macio_944 Będzie 3:1 dla nas. Spokojnie :)

2

@macio_944 marzy się awans bez dogrywki (by w natłoku meczów nie dokładać bardziej do pieca)

1

@macio_944 To leci w TVP? To nawet może obejrzę (będzie wymówka by pracy nie pisać :p)

2

@macio_944 Stresu przed meczem nie mam żadnego, właśnie pije sobie drinka w piwnicy, koń zwalony, najedzony pitcom z dagrasso. Nic mi więcej nie potrzeba, załatwiłem sobie kilka czteropaków piwa, kotek siedzi mi na kolanach. Przypominam kon zwalony więc zero potrzeb zero testosteronu, stresu, nie muszę z nikim walczyć bo nie mam o co. Mam hajsy na jedzenie i bezpieczeństwo i koń zwalony. Pozdrawiam

3

@Kessie Za robotę byś się wziął u Lucka, nie piszesz posty na La Rambli
^^

1

@macio_944 ja dzisiaj wyczuwam odpadnięcie, dlatego że za długo trwa ta seria bez porażki

2

@Kessie Żyć nie umierać.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?