La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1195 Culés

2

Nienawidzę dubbingu w filmach typowo fabularnych i dla starszych widzów, zwłaszcza tego niemieckiego, ale tutaj ktoś grubo przesadził. Zaczynamy właśnie wchodzić w erę wszędobylskiego AI, które zastąpi ludzi, bo będzie taniej, a że gorzej? Pal licho. Dobrze, że Niemcy chcą z tym walczyć, bo może i dubbing jest sprawą dyskusyjną, ale jest tam masa osób, które głosem pracują całe życie i mają ogromne doświadczenie. Monotonna i apatyczna maszyna ich nie zastąpi... Niebezpieczne precedensy korporacji, które należy nagłaśniać.

2

@BorzyKrzys Wiadomo dokąd to wszystko zmierza i również wiadomo, że nic tego nie powtrzyma. AI potrafi już tworzyć sam muzykę czy filmy, więc przyjdzie taki moment, gdzie autentyczny artyzm i wyrażanie siebie poprzez sztukę przestanie być promowane i stanie się gasnącą niszą dla dinozaurów. Znajomy, który sprzedaje systemy usprawniające ostatnio mi opowiadał, że wjechał na centrum logistyczne znanej firmy spożywczej i było tam tylko kliku programistów, którzy odpowiadali za programowanie i poprawne działanie maszyn.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?