La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1225 Culés

0

Mnie tam za MATS-em nigdy tęskno nie było. Niektórzy się zagotują, ale tęskno mi było za Valdesem, oczywiście tym z ostatnich lat, już ukształtowanym. Do Valdesa zmieniłem radykalnie stosunek po przeczytaniu jego książki. MATS-a, jak każdego piłkarza Barcelony, darzę po prostu szacunkiem i trzymam kciuki za jego powrót do zdrowia i pełnej formy. Jeśli udowodni, że wrócił do pełnej dyspozycji i będzie spisywał się lepiej od Wojtka, nie mam wątpliwości, że Flick powinien postawić na niego. Jeśli ma jednak znaleźć się w pierwszej "11" za zasługi, za to, że kapitan, że zarabia i jest na długim kontrakcie to lepiej, żeby nie wracał w tym sezonie. MATS, widząc jak Barca radzi sobie do tej pory w UCL ma pewnie chrapkę na finał imprezy.

0

@th@les to już zostało wyjaśnione, że może zagrać w LM tylko pod warunkiem, że Szczęsny zostanie wyrejestrowany. każdy wie, że taki ruch jest niemożliwy

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?