La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1351 Culés

3

O #anime, więc mało kogo. DMC x Evanescence, widzę że faktycznie z tą produkcją chcą uderzyć we wspomnienia "dzieciaków" z lat 2000. Opening z "Rollin’" od Limp Bizkit, a teraz to. Ciężko już o większy vibe z przełomu mileniów.



Animacja z tych trailerów jest jak dla mnie mocno dziwna, ale może to tylko moje złudzenie.

@Adran360

konto usunięte

2

@misterio ajj przypomniałeś

1

@misterio Grało się to trzeba obejrzeć. Czwórkę, piątkę jeszcze w miarę pamiętam co się działo ale wcześniejsze jak przez mgłę. Fabuła była raczej wtórna a główna część rozgrywki to nawalanka przy ostrej muzyce. Jak lubisz slashery typu God of War , Ninja Gaiden, Castlevania, Baoynetta czy inne soullike to będziesz się dobrze bawił przy grach z serii dmc.
W anime spodziewam się podobnych rozwiązań i niepójścia w jakieś ambitne pomysły.

1

@Adran360 Wiadomo, też to obejrzę. Bardziej mi chodziło, że kreska jest dziwna w kontekście wersji z 2007, ale może po prostu to tylko efekt, "bo kiedyś to było". Pewnie oglądając, zejdzie to na drugi plan, ale teraz mam takie lekkie obawy, żeby Netflix czegoś nie odwalił. Na pewno, póki co dobór "ścieżki dźwiękowej" uznaje na duży plus. Kreska mnie, póki co razi... ale może ja już dziadzieje xP Kiedyś trzeba...

1

@misterio Wersjia z 2007 oddaje klimat gry. Zobaczymy jak poradzi sobie nówka.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?