La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1398 Culés

3

Chciałbym żeby kolega @Borneo oraz inni popierający rząd się odniósli do tematu elektrowni poruszonego w tym filmie. Ciekawe dlaczego Niemcy tak się cieszą....


konto usunięte

4

@Kazragore to ten gość opłacany przez PiS? Wybitne źródło informacji

Komentarz usunięty

2

@Kazragore nie masz jeszcze materiału od atora na ten temat? Xd

0

@MesQueUnClub96 @Bykunn @MessiForeverTheBest Problem z Wami jest taki że Wam zawsze źródło nie pasuje. Bo ten niby opłacany ten pracuje nie tam gdzie trzeba z innym się nie zgadzam a następny to kretyn. Przecież on się tam odnosi do artykułu w niemieckiej gazecie.
Ostatnio pisała o tym Zajączkowska i kilku innych ale podejrzewam że ona też by Wam nie pasowała.

konto usunięte

0

@Kazragore Jeszcze lepiej

0

@Kazragore no ale to nie jest nasza wina że czerpiesz informacje z takich źródeł :D chłop jako źródło podaje "niemieckie media" bez wskazania konkretów. To tak jakbym napisał że Pudelek podaje że Niemcy wprowadzą nakaz strzelania do Polaków. Jakieś gówno newsy pewnie okaże się że finansowane przez Rosję a chłop kręci aferę bo tylko na tym się zna...

0

@Bykunn Jak bez wskazania jak mówi o jakimś "Die Tageszeitung". I nawet źródła są podane w opisie....

0

@Kazragore
Prawda jest taka że nie wiadomo kiedy to zrobią i nie z uwagi na rząd Tuska.Nie można wykluczyć że na czas to zrobią.
Pp pierwsze nie mamy pełnego finansowania na 2 elektrownie i 2 jest rozważana z jasy prywatnej ale na 1 oceniasz już są i 1 lokalizacja jest druga stara się o 1 z 4.Dodam że pis nie zapewnia żadnego finansowania.Zostawil dług na 180 mld w funduszu cividowym mamy inwestycje na potęgę w wojsku deficyt budżetowy jest igromny tylko w tym roku mamy zbudować 409 km dróg plus mamy inwestycje w porty kontenerowe port epbladzki cpk oraz budujemy farmy turbin wiatrowe. Podsumowując łapiemy Sue za wszystko na same sieci wywalimy w tym roku 60 mln.
Prawda jest taka że opóźnienia w największej francuskiej oddanej elektrowni atomowej jest to 12 lat.A to są jedni z największych specjalistów mowa tu edf który też proponiwal wraz z kluczową rzeczą czyli finansowaniem.Tusk wynogecjowal kredyt od Amerykanów na część.
Problem jest inny Amerykanie przestali w iewnym momencie stawiać na elektrownie atomowe orzestaki je budować z uwagi na ogromne koszty.Dopiero Biden zapoczątkował budowę elektrowni Atomowej prawda jest taka że oni na nowo się tego uczą i organizują. W teorii lepiej byłoby wziąć kogoś kto to robi.Francja robi to w technologii gdzie odoady radioaktywne maja być paliwem do elektrowni atomowej.Nie wiem czy Amerykanie będą wstanie coś takiego zrobić niestety będzie to chyba na starym projekcie robione. Prawda jest taka że nie wiadomo jak Amerykanie sobie z tym poradzą.Może zbudują to sprawnie a może nie......My jesteśmy w sojuszu i w owwnym sensie wzięliśmy Amerykanów z uwagii na sojusz.Są kraje z większym doświadczeniem jak Francja czy chiny.Oczywiscie są opowieści o szybkich budowach w technologiach ruskich ale po Czarnobylu nie budowałbym żadnej z technologii.Pis wiele rzeczy ściemniał jak z lotniskiem a nawet pasów startowych nie masz. Ba grunty wszystkie nie wykupił.....decyzji środowiskowej nie mieli.Ich terminy to opowieści śmiesznych treści.Chcieli zrobić lotnisko bez zakupów floty i pilotów których szkolenie trwab5 lat.Wiadomo było że będzie zrobiony audyt i będzie urealnienie projektów. Ale usa to na ten moment to nie wiadoma. Wracają ba ten rynek.Ja gdyby nie kwestie sojuszu dałbym Francuzom z uwagii na technologie i finansowanie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?