- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 734 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 734 Culés
1
Barcelona póki co giga-chady w tym sezonie, a Real naprawdę zadziwiająco dużo razy się kompromituje. Niech w końcu kulminacją tego wszystkiego będzie zaoranie Realu na każdym froncie, bo wszystko naprawdę idealnie się układa właśnie pod taki scenariusz. Ale wiadomo jak to z Realem bywa w kwestii szczęścia...
2
@macio_944 obawiam się, że jednak zakończą sezon przynajmniej z jednym z trzech najważniejszych trofeów. Możemy tylko mieć nadzieję, że będzie powtórka z ostatnich Klasyków.
2
@macio_944 to wszystko jest piękne, ale nadal są w grze o wszystko tak samo jak my czyli sportowo realizują swoje cele konsekwentnie. Jeśli odniosą jakiś duży sukces na zakończenie sezonu to mało kto będzie pamiętał o tym co było przez 3/4 sezonu.
1
@ViscaelBarca2007 Niestety pełna zgoda. Po prostu chciałbym, by w klubowym futbolu w końcu najważniejsze trofea zdobyła drużyna, która gra po prostu jedną z najlepszych piłek, a nie się ślizga...
1
@macio_944 mnie to się marzy żebyśmy się spotkali w finale LM i ich upokorzyli tak samo jak w ostatnich spotkaniach. Niesamowita satysfakcję by mi to przyniosło choć jest w tym pewne zagrożenie bo przy ich jakości ciężko oczekiwać żeby w końcu wniosków nie wyciągnęli i się nie postawili oraz pytanie jak nasze dzieciaki by dźwignęły spotkanie o takim ciężarze gdzie presja byłaby razy dwa. Oni jednak mają zawodników, dla których takie spotkania to chleb powszedni. W każdym razie taka drzazga by w nimi została na lata.